Jeugprinses Benthe en Hofnar Kim

Op zondag 20 november was het de eer aan het jeugdcomité om de zitting voor de kinderen te verzorgen, er werd gezocht naar Heidi en Peter. Dansgroep Vooseschtoets bracht beide dansen, ook de showgroep van J.C.V. de Durchdrieverkes van Slenaken liet een geweldige dans zien , verder waren er optredens van de bende van 6, de Triolers, Keano & de tirolvrouwkes, de kleine Miniez, de Schnieë kids en Wiel en Martijn. Voor dat het tijd was om af te treden voor Jeugdprinses Meike I en haar hofdames Lieke en Isa werd er door Heidi en Helga een ode gebracht op de melodie van de schlager van onze Jeugdprinses. Na een emotioneel afscheid van het trio kwam Heidi en Peter ten tonele en zij brachten helemaal uit Tirol Jeugdprinses Benthe I (Trimbach) en Jeugdhofnar Kim (Mans) mee. Jeugdprinses Benthe I is de dochter van Natascha Mordang  en Mark Trimbach, ze is bijna 12 jaar en danst bij de dansgroep van der Vooseschtoets, haar hobby ’s zijn naast dansen, handballen, knutselen en bakken. Ze zit in groep 8 van basisschool á Hermkes in Epen.

Jeugdhofnar Kim is 10 jaar en zit in groep 7 van basisschool á Hermkes , haar moeder is Irene Keijenberg en haar vader Marino Mans, haar grote hobby is dansen, ze danst zowel bij de dansgroep van onze vereniging als bij de hiphop groep van ballet Michelle.

Nadat Pipo Pé zijn toverdoos weer uit- en inpakte, brachten Jeugdprinses Benthe I en Jeugdhofnar Kim hun eigen schlager “waor dit mer ’t ganse joar” ten gehore, waarna Rodney en Myka nog even in het zonnetje werden gezet, ze presenteerde voor de laatste keer de jeugdzitting, waarvoor der Vooseschtoets hun erg dankbaar is. Als afsluiter gaf Rossi Volle Gaas en kon het feest beginnen.

 

De vereniging feliciteert alle (jeugd)hoogheden en onze jubilaris en wenst allen een super carnavalsseizoen toe. Zet alvast in de agenda: zaterdag 10 december vanaf 20.00 uur CD-presentatie Karneval in os Mergelland met aansluitend carnavalsparty in het Patronaat en op vrijdag 3 februari 2017 is vanaf 20.11 uur gelegenheid om Prins Maikel I, Prinses Myrthe, Jeugdprinses Benthe I, Jeugdhofnar Kim en onze jubilaris Linda Debets-Ploemen te feliciteren tijdens de receptie in het patronaat.